.

.

Monocular Телескоп 12x42 Висока Моќност Monocular, Водоотпорен HD Monocular Обемот BAK4 Призма со паметен Телефон Носителот & Tripod за Птицата Гледа Лов Пешачење Кампување ClimbingTraveling Кон

Monocular Телескоп 12x42 Висока Моќност Monocular, Водоотпорен HD Monocular Обемот BAK4 Призма со паметен Телефон

мислење на клиентот:

DEN 575.52
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【12x42 Висока Моќност Зголемување】целосна 12x зголемување со 42mm објект леќа monocular телескоп, има целосна 360ft (1, 000yds) прикажување на опфатот, обезбедува јасна и светла слика на далечни светот пред вас.Со тоа, можете да уживате во зголемува приказот за сите видови на активности на отворено : птицата гледа, пловењето, автомобилски трки, коњ тркачки, театар, плажа, патување, спорт, итн. 【Посветла Слика со 20mm Окуларот】Нашите monocular 20mm окуларот е опремен со BAK-4 призма и целосно мулти-обложени леќи на камерата (FMC), на светлина достигне до 99.5%.Тоа исто така може да овозможи да гледаат на работите во слаба светлина (не за целосна темнина), ви обезбеди еден прекрасен поглед искуство. 【Корисна Фокусира На & Eyeglass Пријателски】компактен и лесен monocular ви помага да се фокусирате на целта брзо и прецизно со една рака.На прилагодливи око првенство може да биде лесно да се пресврт нагоре и надолу за оптимално гледање со или без очила.На трајни гумени оклопи го прави удобен за употреба и обезбедува не-се лизга на зафат. 【Стабилна Железо Tripod】висок квалитет На monocular е опремен со стабилна железо tripod, повеќе цврсти и издржливи.Покрај тоа, составени со стигнале телефон носителот, лесно може да се земе висока резолуција на слики или видео записи на различни прилики, и ги споделите со вашите пријатели и семејство. 【Најдобриот Подарок и Сопатник】фантастична преносни рака monocular е погодна за сите активности на отворено, кампување, планинарење, фаза-гледа итн., само го земам и да уживате.Тоа е многу идеален подарок за вашите пријатели и членови на семејството.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите