.

.

Монитор Стојат Столб Мулти Медиуми Десктоп Застане за Рамен Екран LCD LED ТЕЛЕВИЗОР, Лаптоп/Лаптоп/Xbox Еден, со Калено Стакло и Метални Нозе, Црна HD02B-001U

Монитор Стојат Столб Мулти Медиуми Десктоп Застане за Рамен Екран LCD LED ТЕЛЕВИЗОР, Лаптоп/Лаптоп/Xbox Еден,

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

Личност Дизајн ☞ Нашиот проектен тим поминато многу време за овој монитор стојат столб дизајн.На стој врвот е направен од јасно калено стакло со круг полиран рабови, не само безбеден за човековото тело, но, исто така, изгледа домот.Лесно Собранието ☞ Сите потребни хардвер и алатка, се вклучени,се Комбинираат калено стакло и метални нозе преку завртка.Совршен пакет ☞ Да бидете сигурни дека ќе добиете чаша следи столб во добра состојба, ние нудиме скапи пакет материјал и густа, тешко хартија пакет за столб.Безбедност Користете ☞ 1/5" инчен Калено сигурносно стакло може да носи Максимална тежина капацитет 88 Lbs.Соодветна големина и зголемувањето на висината ☞ Тоа е 15 L x 9.5 W x 3.4 H (инчи).Можете лесно може да се стави вашиот Apple Mac следење на стакло врвот и се стави на глувчето или xbox еден под тоа.Па тоа е простор за заштеда.Згора на тоа, специјалисти' истражувања покажуваат најдобри зголемувањето на висината 3-4 инчен и наше е 3.4 инч.Hemudu заработил репутација за квалитет на производот, но елегантен следи стојат решенија.За клиентите развивање на сигурен десктоп стакло следи столб стојат.Подигнете на следење на соодветни гледање локација, подобрување на вашиот држење на телото и око ниво за ублажување на вашиот врат и болка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите