.

.

FOOTMATES Унисекс-Дете Тод 3 (Бебе/Дете)

FOOTMATES Унисекс-Дете Тод 3 (Бебе/Дете)

мислење на клиентот:

DEN 1558.80
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Од 1968 година Footmates специјализира во премиум детски обувки.Со повеќе од 50 години на искуство, тие се нудат избор кои ги објаснува поимот "Модерна Американска Класика".На Тод е една од првите чевли некогаш произведени од страна на Footmates, освојувањето на Кожа Индустрии на Америка Американски Дизајнер Награда во 1977 година. Овој модел има време тестирани резултати во промовирање на децата нога здравје.На Тод е еден "класичен", кој НИКОГАШ нема да одат надвор на стил!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите