.

.

Де Havilland Тигар Молец Floatplane Кралската

Де Havilland Тигар Молец Floatplane Кралската

мислење на клиентот:

DEN 1294.08
Достапност
Во достапна форма

Оксфорд.Метал Модел.Се вистински да скала, и точно-на-животот реплика модел за возрасни колектори.Не се играчка.Oxford е водечки Британски производител на минијатурни модели во Умре Фрлија опсег.Овој модел на Историја на Лет серија стои премиум авион модели кои се реплицираат секој можен детал.Ова значи дека ротирачки пропелери во секој авион модел се разбира - за двојно deckers, дури и тензии жици на крилја се означени - плус многу други отпечатоци и индивидуалните делови кои го прават модели, многу посебни колекционерски предмети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите