.

.

Амазон Основите на Apple Заверена Молња да USB Кабел 6 Стапки (1.8 Метри) - Црна

Амазон Основите на Apple Заверена Молња да USB Кабел 6 Стапки (1.8 Метри) - Црна

мислење на клиентот:

DEN 351.12
Достапност
Во достапна форма

ВО КУТИЈА : (1) 6 Стапки (1.8 Метри) - Црна молња да USB-кабел за полнење и синхронизација на Apple уреди.APPLE MFi ЗАВЕРЕНА : Сертификација обезбедува целосно полнење и синхронизација на компатибилност со i Phone XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / i Pad Pro / i Pad Воздух / Air 2 / i Pad мини / мини 2 / мини 4 / i Pad 4 генерација / i Pod Touch 5 генералот / i Pod nano 7 генералот и Удира Пилула+.ПРИКЛУЧОКОТ кабли биле тестирани за да се наведнуваат 95-степени од 4.000 пати.Опис на производот Основите USB за да го Молња Кабел (6 Стапки/1.8 Метри) Еден Бренд.Од Производителот Основи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите