.

.

5Pack Краток iPhone Држачи за Кабел 1FT Молња Кабел 1 Нога Станица за Полнење Преносни Десктоп Кабелот за iPhone 12 11 Про X XS Max XR / 8/8 Плус / 7 Плус / 6 Плус / 5S / iPad/iPod и Моќ Банка, Злат?

5Pack Краток iPhone Држачи за Кабел 1FT Молња Кабел 1 Нога Станица за Полнење Преносни Десктоп Кабелот за iPhone

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет на Конзервирани бакарна жица зголемува сигнал квалитетот и зголемување на издржливост.Синхронизација и .Полнење на брзо брзини на вашиот молња уреди.Нашата технологија тимови направи илјадници тестови за да се обезбеди 100% безбедност.Злато позлата технологија за подобрување на wearability и спречување на корозија;Дебели и има повеќе бакарни жици внатре да се направи полнење пренос до три пати побрзо отколку со обичните кабли и го прави побезбеден.Полните околу 10% побрзо од многу стандардни кабли и синхронизација на брзини до 480 Mbps преку широк дијаметар од 28 / 21 AWG податоци и моќ жици.Кабелот на полначот е погодна за различни прилики, на пример, во спалната соба, канцеларија, па дури и во автомобил, можете да го употребите овој кабел за полнење на уредот без да се грижиш.Компатибилен Со : i Phone 12 xs max i Phone X,i Phone 7,i Phone6s,i Phone6s Плус, i Phone 6 Плус,6, i Phone 5, 5c, 5s,Ipad Pro,i Pad 4, i Pad5, i Pad Воздух 2, i Pad Воздухот, i Pad mini 3, i Pad Mini 2, i Pad Mini Ретината.i Pod Nano 7, i Pod Touch 5,.висока ефикасност.Висок квалитет на Конзервирани бакарна жица зголемува сигнал квалитетот и зголемување на издржливост.Синхронизација и .Полнење на брзо брзини на вашиот молња уреди.Нашата технологија тимови направи илјадници тестови за да се обезбеди 100% безбедност.Молња USB Кабли.Злато позлата технологија за подобрување на wearability и спречување на корозија;Дебели и има повеќе бакарни жици внатре да се направи полнење пренос до три пати побрзо отколку со обичните кабли и го прави побезбеден.Голема Брзина На Полнење & Sync.Полните околу 10% побрзо од многу стандардни кабли и синхронизација на брзини до 480 Mbps преку широк дијаметар од 28 / 21 AWG податоци и моќ жици.Совршен 1ft Должина.Кабелот на полначот е погодна за различни прилики, на пример, во спалната соба, канцеларија, па дури и во автомобил, можете да го употребите овој кабел за полнење на уредот без да се грижиш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите