.

.

iPhone Полнач Кабел, 5Pack Плетенка Молња Канапи Брзо Полнење за Apple 13/12 Max Pro Мини 11Pro SE X XR XS XS Max 8 Плус, Осветлување Моќ Линија Cagador Жица јас Телефон Осветлување Акорди-3/3/6/6/1

iPhone Полнач Кабел, 5Pack Плетенка Молња Канапи Брзо Полнење за Apple 13/12 Max Pro Мини 11Pro SE X XR XS XS

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Apple службен молња кабел за сертификација направени со C94 Смарт Чип за да се обезбеди ефикасна и безбедна полнење.Молња кабелот обезбедува брзо полнење брзина до 2.4 а и пренос на податоци 480 Mbps.Најдобро Осветлување за полнење за i Phone 13, 13 Мини, 13 Про, 13 Про Max, 12, 12 Мини, 12 Про, 12 Про Max, 11, 11 Про, Про 11 Max, SE, X, XS, XR, XS Max, 8, 8 Плус, 7, 7 Плус, 6, 6 S Плус и други подоцна модели; i Pad Про 12.9" gen1, i Pad Про 12.9" gen2, i Pad Про 10.5", i Pad Air3 10.5", i Pad mini5 7.9"【ве Молиме бидете сигурни дека ви треба USB-C КАБЕЛ за полнење на i Pad Воздух 2020 10.9"(4та Генерација), i Pad Про 12.9" Gen3/Gen4 и i Pad Про 11"】. 5 Pack различни големини и разни бои,' молња глас ќе го понуди вашиот живот повеќе удобен и организирани.интимна придружник веќе нема да го исклучите..носат околу..ИЗГУБИТЕ..вашиот USB мобилен-телефон адаптер со цел да го полните вашиот i Phone во различна соба од едно место што ќе го реши "леснотијата на локација"..оригинален избор. ~ Сега..што треба да ги следите само на i Phone или i Pad.Зајакнување на плетенка жица покрие прошири на apple кабелот живот се наведнуваат да 20000+, различни долга должина на кабли ви овозможи полнење и играње вашиот таблети или јас Телефони во троседот, канцеларија, кревет, кујна, па дури и задното седиште на автомобилот.Вашата цел вклучува 5 pack - 3/3/6/6/10 ft долго мулти боја плетенка осветлување хорда.Вие исто така ќе добиете 7x 24 Часа пријателски услуги на клиентите, 1-година бесплатен наплата или замена, 12-месечен кавга-бесплатно гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите