.

.

AGVEE [3 Pack 1.6 фт] Краток Молња Кабел, Плетенка Засилен Крајот Совет за iPhone Полнач за Кабелот за Полнење на Податоци Жица за iPhone 11 Про Max X XS XR, 5 6 6S 7 8 10, iPad, Случај Пријателс?

AGVEE [3 Pack 1.6 фт] Краток Молња Кабел, Плетенка Засилен Крајот Совет за iPhone Полнач за Кабелот за Полнење

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

⭕[Таписерии Изработка]Алуминиумски легури школка со микро-лак оксидација процес го прави школка површината потешко и повеќе погоден за носене.Строги квалитет стандарди, парична казна изглед детали, одбиваат да бидат евтини. ⭕[Брзо] Напојува со квалитетот конзервирани бакар проводници.Мери јамка отпор помалку од 250mΩ,напон капка помалку од 0.6 V кога е актуелен 2.4 A. ⭕[Трајни] 15000+ Наведнуваат Тестирани.Премиум TPE обезбеди екстремни температури (-50℃) без пукање.Овие молња кабли се наменети за harshest рутини.Премиум најлон ткаенина SE, 6, 6-Плус, 6 S, 6 S-Плус, 7, 7-Плус, 8, 8-Плус, X, XS, XR, XS-Max;За i Phone 11, 11-Pro, 11-Pro-Max, 12, 12-Pro, 12-Pro-Max;За i Pad 4, 5, 6, Воздух, Воздушен 2, Воздух 3, Про 9.7 (2016 Година), Pro 10.5 (2017), 12.9(2015 2017);За i Pad мини, мини 2, мини 3, 4 мини, мини 5;За i Pod Touch 5, 6, 7; Нано 7.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите