.

.

Тонирање на кожата Крем 500ML од Страна на Шас Креации - Топлина Активира Тонирање на Кожата Крем за Тело, кои се НАПРАВЕНИ ВО САД, Органски и без Суровост.

Тонирање на кожата Крем 500ML од Страна на Шас Креации - Топлина Активира Тонирање на Кожата Крем за Тело, кои

мислење на клиентот:

DEN 2399.76
Достапност
Во достапна форма

Овој Крем за тело користи масти мобилен содржина за енергија.Кога ова се случува, липидите се објавени и масните клетки стануваат самопочит, Дозволувајќи им на кожата да се Стегне и Појавата на целулит и стрии да биде Намалена.Помага во Смирува и опушта уморни мускулите по тренингот или долг ден во канцеларија; со Моќни Состојки како што се Мента и Борови Кои Природно се Намали Воспалението.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите