.

.

Reebok Жените Класичен Harman се Кандидира Патики

Reebok Жените Класичен Harman се Кандидира Патики

мислење на клиентот:

DEN 863.52
Достапност
Во достапна форма

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие класичен патики функција синтетички горниот дека е поддршка и удобно.ЕФИКАСНА НОГА ПОДДРШКА : Овие стилски тренери со ЕВА midsole обезбедува поддршка која трае многу strolls и jogs.УДОБНО И ЗДРАВ ДИЗАЈН : Ова обувки со ниско-сечење, слободен стил дизајн нуди мобилност на глуждовите, па можете да се движат на целиот ден, долго.ВИСОКА-ПЕРФОРМАНСИ СЕКОЈДНЕВЕН ЧЕВЛИ на : Висок триење гумени outsole дава време-тестиран влечење и издржливост; Идеална за секојдневни активности.Reebok Жените Класичен Кожа Harman се Кандидира Патики воздигнува вашиот секојдневен стил.Оваа жените чевли е само билет.Дизајниран со суптилна исконски страна профил, овој број носи силна наследство атмосфера.Ќе љубов на ниско-намалување на дизајн за лесна, daylong носат.Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, Јосиф Вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, J. W. Згрижувачките и Синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите