.

.

Автентични Човечкото Тело Масти Реплика со Црвена Вени - 1 lb, Задржи се Вклопуваат & Губење на Мотивација & Потсетување, Човековите Масни Ткива Демонстрација Модел з?

Автентични Човечкото Тело Масти Реплика со Црвена Вени - 1 lb, Задржи се Вклопуваат & Губење на Мотивација &

мислење на клиентот:

DEN 782.16
Достапност
Во достапна форма

✅На 1lbs масти модел со црвена вени е направен од не-токсични и еко-пријателски термопластични материјали за да се симулира вистинско човечко тело масни ткива. ✅На 1lbs масти реплика следи вистински масни ткива во однос на текстура и тежина, се направи корисници се разбере колку е голема за 1 фунта масти во телото. ✅Одлична текстура, додека допирање реплика, тоа е малку мрсна но мека и направи да се чувствувате сте допирање на човечкото тело ткиво да им помогне на луѓето да научат за психолошка наука и човечкото тело. ✅Масти реплика доаѓаат со трибина за демонстрација во салата соба, кујна, клиника, канцеларија..Дали ќе го користите како губење на тежината мотиватор или класа демонстрации, тоа е многу погодно. ✅Се грижи слободен - Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со купување на нашите 1lb масти реплика, Ние ќе обезбеди НОВИ ЗАМЕНА или РЕФУНДИРАЊЕ на вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите пријателски тим за поддршка ДИРЕКТНО за брзо решение. ➤ ЗОШТО ни ТРЕБА АВТЕНТИЧНА, ТОЧНА ЧОВЕКОВИТЕ МАСТИ REPLICAIF сте учител или професор на медицинскиот, човечки анатомски, биолошките науки, вие дефинитивно ќе треба автентични, природни, точни масти реплика да се покажат на студентот како не масните ткива навистина изгледа.АКО сте нутриционист, вие дефинитивно ќе треба еден масти реплика модел да се објасни на клиенти како големи за 1 кг масти во телото, и како страшно ќе биде ако тие не ги следат диететски совети.АКО сте спортист, голем обожавател на фитнес, вие сте дефинитивно желба да се види како функционира вашиот најголем непријател изгледа.На "грди" масти реплика модел ќе стане повеќето корисни мотиватор за да се задржи вашиот акцизата план on IF ќе си имаат проблеми со вашиот прекумерна тежина, или сте на диета, овој "страшен" масти реплика ќе биде корисно како потсетник и мотиватор. ➤ ШТО Е КАРАКТЕРИСТИКА НА НАШИОТ МАСТИ РЕПЛИКА МОДЕЛ ➀ Висока Автентична во материјал, боја и допирање текстура. ➁ Точни губење на килограми. ➂ Ние обезбеди 1lbs, 5lbs, 8lbs за корисници со различни побарувачката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите