.

.

Aduro Двојна USB 2 Излез Моќ Лента Полни Десктоп Стојат Центар за Продолжување Телефон, Лаптоп, со Пренапонска Заштита, Копчето, 4ft Мозок - Бело/Сива

Aduro Двојна USB 2 Излез Моќ Лента Полни Десктоп Стојат Центар за Продолжување Телефон, Лаптоп, со Пренапонска

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Совршен моќ лента & USB полнење станица решение за вашата канцеларија биро или dorm соба, додека одржување на нив уредни & организирани, 4ft кабелот должина.Елегантен изглед и дизајн на оваа surge protector моќ лента со полнење преку USB хаб вклопува во совршено во секој амбиент.Во склопот наоѓа копчето да се префрлиш на моќ/Исклучување, со LED светло-up функција која ви овозможува да знаете кога тоа е on. 2.4 Двојна USB порти имаат вградено во Smart Charge - се детектира автоматски на уредот поврзан и да им даде надвор на оптимално полнење излез.Поддржани од страна на Aduro ограничен доживотна гаранција, со пријателски НИ услуги на клиентите се Вклучени, за целосен мир на умот.Ова Дуо Двојна USB и Двоен Пренапони Станица за Полнење од Aduro може да биде одлично решение за одржување на вашиот десктоп организира и ја полните вашата од суштинско значење уреди со без проблеми.Се одликува со тенок-табела топ дизајн, ви дава пристап до своите USB порти & места, без да ползи под вашето биро или зад вашиот компјутер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите