.

.

Моќ Лента со 4 USB Порти, BOPUROY 4 Штекер Surge Protector Продолжување Кабелот Ѕид Станица за Полнење 6 FT Плетенка Продолжување Мозок, 3 USB-A & 1 USB-C за Десктоп, Патување, Насловна & К?

Моќ Лента со 4 USB Порти, BOPUROY 4 Штекер Surge Protector Продолжување Кабелот Ѕид Станица за Полнење 6 FT

мислење на клиентот:

DEN 479.52
Достапност
Во достапна форма

☀【МОЌ ЛЕНТА & USB ХАБ】- 4 Широк распоредени места се одвоени доволно за да ги собере голема приклучоци без блокирање едни со други, одговара за преголеми трансформатор приклучоци и лаптоп полначи. 3 USB-A & 1 USB-C пристаништа интелигентно препознае вашиот уред за да се зголеми полнење брзина до 2. 4А-по порта, и USB-C порта може да се забрза за да 3А. ☀【БРЗО ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТИ】- 3 smart USB порти 2.4 A/порт (Max), 1 тип c порта 3А/ порт (Max).Вграден-во smart IC чипсет може да се открие вашиот уреди автоматски и излез интелигентни на сегашните и напон за оптимално полнење на ефикасноста.Тоа може да се компатибилни со телефонот, рампа, smartwatch, камера, итн. ☀【ПОВЕЌЕ за ЗАШТИТА на】- заштитни Мерки вашите скапи компјутери, тв и сите други електронски уреди од преоптоварување, краток спој, напонот на струја.сигурни преоптоварување switch ќе патување исклучува автоматски да го заштитите вашиот уред и вашиот дом. ☀【6 FT ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЕЛОТ & ГОЛЕМА МОЌ во ДРЕСОТ на ПРИКЛУЧОКОТ】- На 6ft-долго продолжување мозок е направен од 14 AWG чист бакар, што е многу густа и има подобри моменталниот капацитет на носивост (10 A).На плетенка кабелот за напојување не е лесно да се деформира, трајни и повеќе сигурност од други кабелот за напојување.Моќ лента plug дизајн не ги блокира дното receptacle на вашиот дуплекс ѕиден штекер. ☀【СУПЕР КОМПАКТЕН & СТАБИЛНА】– Нејзините мали димензии добро се вклопува во багажот и ви овозможува да ја полните сите ваши уреди во вашето патување.Тоа има гумени дното, така што седи на вашиот десктоп или ноќната без лизгање off.Плус база има малку тежина до тоа, така што држи тоа да ви остане мирна кога приклучување и unplugging предмети. 3 USB-A ПОРТИ И USB-C PORT - USB-C порта обезбеди 5 V/3А.Вграден-во 4 smart IC со Супер промена технологија интелигентно ќе го открие уредот да го испорача својот најбрз можен полнење брзина до 2.4 A. Совршен за користење во дом, канцеларија, кујна, dorm соба, итн. 4 Начин USB Surge Protector.BOPUROY врти моќ лента surge protector во 4 начин Приклучоци, кои може да се користи за напојување на вашиот компјутер, монитор, лаптоп, принтер, безжичен рутер, маса светилка и така натаму.Лесно и Брзо да ја Полните Вашата Уреди.Истовремено полнење компјутер, лаптоп, i Phone, i Pad, камера, таблет компјутер и други електронски уреди со моќност лента со USB полначот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите