.

.

6 Компјутери Само Лепило Моќ Лента Носител на Моќта во Дресот на Fixator Ѕид Без Удар Приклучок за Кабелот за Fixer за Пренапони WiFi Рутер Ткиво Кутија Далечински Управува?

6 Компјутери Само Лепило Моќ Лента Носител на Моќта во Дресот на Fixator Ѕид Без Удар Приклучок за Кабелот за

мислење на клиентот:

DEN 2392.80
Достапност
Во достапна форма

Издржлив материјал : направен од квалитетот АБС материјал, моќта лента fixator е водоотпорен и издржливи, можат да се применат за долго време; двострано лента за тоа е силна цврсто да се поправи ленти и не ќе падне лесно.Лесен за инсталација : дизајниран со себе лепило на грбот, може да се соберат на штекерот кабел fixer на ѕидот доста лесно и без алатки или дупчење; Запомнете дека по се залепени, ве молиме оставете го за 10 часа за подобри ефекти.Plug-in дизајн : тоа е погодно да се поправи моќ во дресот на приклучок за кабелот за носителот со едноставно приклучување во, а тоа е погоден за повеќето мазни површини, како што се обичен ѕид, плочи стакло, дрвени биро, мермер, метал итн.Нема повеќе досадни хаос : ова само лепило моќ во дресот на носителот работи и за одредување на моќ лента, далечински управувач, ткиво кутија, рутер, адаптер и повеќе; Тоа добро го организира објекти во простор за заштеда на начин и го елиминира проблеми за досадни хаос.Ве молам избришете го и ставете повторно.По pasting, притиснете 3 секунди или притиснете четирите агли за подобар ефект.Имено, во нерамна површина да се притисне за повеќе од 5 секунди поради малата површината за контакт помеѓу лепило и назад лепак.Не тресете затворач за тестирање на лепливоста, кога тоа е само се лепат на се, бидејќи тоа обично трае повеќе од 48 часа за двострано лепило да се игра својот максимум адхезија и стабилизира.Совршен за задржување на Моќта Лента, Рутер, Фото рамка, итн.во канцеларијата и домот.Сите мазни и чисти површини на масите, ѕидови, baseboards, кабинети, дрво, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите