.

.

EuisdanAA 24V DC да 12V 2A 24W Автомобил Редуктор Напојување Конвертор Трансформатор(Transformador convertidor де fuente де alimentación редукторот де coche 24V DC a 12V 2A 24W

EuisdanAA 24V DC да 12V 2A 24W Автомобил Редуктор Напојување Конвертор Трансформатор(Transformador convertidor

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Автомобил Напојување Конвертор; Материјал : Пластични,Метални.Пакет Содржина : 1 x Автомобил Напојување Конвертор; Школка во Боја : Црна.Димензија : 6.4 x 3.2 x 1.8 cm/2.5" x 1.3" x 0.7"(L*W*H); Моќност : 24 W.Струја : 2 A; Влезен Напон : 24 V DC(Corriente : 2 A; Voltaje де entrada : DC 24 V. Излезен Напон : DC 12 V(Voltaje де salida : DC 12 V.Euisdan AA 24 V DC да 12 V 2 A 24 W Автомобил Редуктор Напојување Конвертор Transformer Stable и сигурен перформанси.Лесна инсталација.Може да се применува за автомобил LED мониторот, надзор камера, аудио, navigator, радио, итн.Автомобил напојување конвертор ви овозможува да конвертирате 24 V DC напон на DC напон 12 V.Во текот напон заштита, во текот тековната заштита?краток спој заштита, заштита од преоптоварување,?во текот температура заштита, да се осигурате дека сте безбедни напојување.?Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Напојување Converter Description во Spanish Transformador convertidor де fuente де alimentación редукторот де coche 24 V DC a 12 V 2 A 24 WNombre del producto : Convertidor де fuente де alimentación став automóvil; Материјал : plástico, metal Contenido del paquete : 1 x convertidor де fuente де alimentación став automóvil; Боја де ла carcasa : negro Dimensión : 6,4 x 3,2 x 1,8 cm / 2,5" х 1,3" x 0,7" (L * W * H); Poder : 24 WCorriente : 2 A; Voltaje де entrada : DC 24 VVoltaje де salida : DC 12 V.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите