.

.

GDLF Енергија Рек Клеча Стојат Дома Салата Сила за Обука Моќ Кафез Тежина Управување со Повлече До Прилог

GDLF Енергија Рек Клеча Стојат Дома Салата Сила за Обука Моќ Кафез Тежина Управување со Повлече До Прилог

мислење на клиентот:

DEN 7679.76
Достапност
Во достапна форма

[Тешки Изградба]- Направени од цврст челик безбедност барови кои се прилагодливи за да се голем број на височините.Оваа функција ви помага да го фати тежина бар во случај да не успее да ја заврши претставник и ви заштедува од тоа да биде уништена од страна на тежината на бар. [Функционален Фитнес Опрема]- Оваа власт рек ги поддржува сите вежбање понудени од страна на клеча стои и со која ја докажува својата сестраност во продолжен активности како што се повлече-up прозорци, deadlifts, брадата-ups, да се кадрици, како и неколку други лифтови. [Разновиден Тренинг]- Било варијанта на Олимписките тежина барови може да се користи со енергија полици, кои, исто така, даде поддршка на различни височини.За вас, ова значи дека ќе може лесно да биде во можност да ја промените вашата рутина од squats да клупата притиска толку брзо како што можете ве молиме со едноставно прилагодување на локацијата на фаќа и безбедност прачки. [Прилагодливи]- J-куки може да се прилагоди на правото на висина за да можете да решетката или unrack вашиот barbell во текот на двете клупата и клеча вежбање, а исто така можете да го користите 6 бенд штипки за да се добие отпор обука со здружени клеча и клупата притиснете вежбање. [Barbell и плоча за складирање]- Чувајте ги вашите теретана или во фитнес простор чиста и организирана со моќта решетката.Бар носителите на двете страни од рамката ќе ви овозможи лесно да кука и продавницата до 2" Олимписки barbells. 6 губење на меморија штипки ви даде доволно браник плоча складирање да ја добиете вашата тежина исклучување на подот и чувајте ги организира.Опис Изграден за комерцијални спортски сали и лични обука studios, оваа салата моќ решетката е совршен за Олимписките кревање, squats, се повлече-up прозорци, и различни функционални/сила вежбање.Оваа власт кафез ви дава флексибилност за повеќе сила за обука вежби, во рамките на една безбедна средина и во компактен простор.Карактеристика На моќност решетката е идеален за squats, shrugs, брадата и прозорци/повлече ups-от, се приклонуваат/пад клупата притиска и други сила за обука вежби.Мулти-зафат се повлече до барови нуди повеќе позиции за подобрување на горниот дел од телото на мускулите.Повеќе дупки се направи моќ кафез многу прилагодливи и приспособливи.Отпор бенд игли - 6 Отпор Бенд игли за зголемување на флексибилност; додадете екстра отпор за вашиот лифтови и squats. 4 изграден во подлога за факултативна монтажа.Повеќенаменски Употреба - Додадете губење на клупата за клупата на копчињата, нагазни мини прилози или разни други додатоци, да се стави заедно со вкупна сила за обука моќ кафез дом салата.Спецификација Материјал : Тешки челична рамка Боја : Сива & Црна Целокупниот производ димензија : 85" (H) x 65.4" (W) x 45.3" (Д) Должината на повлече до бар : 40.6" Прилагодлива висина на рек : 9.4"-56.7" Должина на безбедноста бар : 13" Тежина капацитет на - да се Повлече до бар : 330lbs, J-кука : 441lbs, Безбедност фати : 441lbs Пакет се вклучуваат : 1* моќ багажник, 1*прирачник за настава Забелешка : производот е спакуван во две krabičkách.Ако постои било каков проблем со објектот, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите