.

.

KFidFran DC 36V 48V да 5V 5A 25W Автомобил Електрично Напојување Трансформатор Конвертор Инвертер(DC 36V 48V бис 5V 5A 25W Авто Stromversorgung Transformator Konverter Wechselrichter

KFidFran DC 36V 48V да 5V 5A 25W Автомобил Електрично Напојување Трансформатор Конвертор Инвертер(DC 36V 48V

мислење на клиентот:

DEN 1845.60
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Автомобил Напојување Трансформатор; Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Автомобил Напојување Трансформатор.Школка во Боја : Црна; Димензија : 7.5 x 3.9 x 2.3 см / 3" x 1.5" x 0.9" (L*W*H).Монтажа Дупка Растојание : 6.5 см/2.6"; Должина на Кабел : 14cm / 5.5".Моќност : 25 W; Струја : 5 A(Leistung : 25 W; Strom : 5 A.Влезен Напон : DC 36 V,48 V DC; Излезен Напон : DC 5 V(Eingangsspannung : DC 36 V, 48 V DC; Ausgangsspannung : DC 5 V.KFid Fran DC 36 V 48 V да 5 V 5 A 25 W Автомобил Електрично Напојување Трансформатор Конвертор Inverter DC 36 V, 48 V DC да 5 V за автобус.Мала големина, висока ефикасност, лесно за инсталација и користење.Стабилен и сигурен перформанси.Лесна инсталација.Може да се применува за автомобил CD, VCD, DVD, Следи, итн.Сигурна и прецизна излезен напон.Во текот температура заштита, заштита од преоптоварување, во текот напон заштита.Пакет содржи : 1 x Автомобил Напојување Transformer Description во German DC 36 V 48 V бис 5 V 5 A 25 W Авто Stromversorgung Transformator Konverter Wechselrichter Produktname : Авто-Netzteil-Transformator; Материјал : Metall; Packungsinhalt : 1 x Авто Netzteil Transformator Schalenfarbe : Шварц; Abmessung : 7,5 x 3,9 x 2,3 см / 3" x 1,5" x 0,9" (L*Б*H) Montagelochabstand : 6,5 cm/2,6 Zoll; Kabellänge : 14cm / 5,5"Leistung : 25 W; Strom : 5 AEingangsspannung : DC 36 V, 48 V DC; Ausgangsspannung : DC 5 V.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите