.

.

Auston Matthews (5) Избрани Хокеј Картички Пакет - Торонто Јавор Лисја Трговски Картичка

Auston Matthews (5) Избрани Хокеј Картички Пакет - Торонто Јавор Лисја Трговски Картичка

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

СОДРЖИ - асортиман на автентични картички од производители како што се Panini, Горната Палуба, СП, Резултат, Совршенство, и O-Пишам Chee.СОБИРА - Овие карти се голем плус на секое Auston Matthews или Торонто Јавор Лисја колекција.Точно картички по многу варира - ве молиме видете слики за можни картички.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ MATTHEWS, ЈАВОР ЛИСЈА, ИЛИ NHL ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.ЗАМИСЛЕТЕ ГЛЕДАЊЕТО на ВАШЕТО ДЕТЕ ОЧИ светне - кога ќе добијат овој кул подарок на нивниот омилен спортист.Секоја картичка е отстранета од оригиналниот фабрички запечатени восок пак, тоа може да има многу ситни носат, и доаѓа поединечно заштитено во својата мека и тврда пластика случај.NHL ЛЕГЕНДА!Еден од најголемите на сите времиња.Auston Matthews е еден од најдобрите играчот на Торонто Јавор Лисја во NHL.Ова многу (5) 2015-2019 Auston Matthews картички прави голем дар и колекционери точка од која било Matthews или Јавор Лисја фан.Сите карти се во близина на нане да нане состојба и се испраќаат со секоја картичка во свои индивидуални мека ракав и врвот loader или полу-цврсти, заштитен ракав.Доаѓа со крпа подарок торба и појавување на wristbands што го прави совршен подарок за младите фанови.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ MATTHEWS, ЈАВОР ЛИСЈА, ИЛИ NHL ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите