.

.

Мат Latos Потпишан од Сан Диего Padres Мини-Шлем PSA 3A61411 - Autographed MLB Мини Шлемови

Мат Latos Потпишан од Сан Диего Padres Мини-Шлем PSA 3A61411 - Autographed MLB Мини Шлемови

мислење на клиентот:

DEN 1703.76
Достапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Мини Шлемови.Мат Latos Потпишан од Сан Диего Padres Мини-Шлем PSA 3 A61411 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мат Latos сувенири.Сан Диего Padres сувенири.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите