.

.

Дрвени Бања Кофа со Бакар Бендови, Направени од Sawara (Јапонски Чемпрес), Направен во Јапонија, Темно Кафеава боја

Дрвени Бања Кофа со Бакар Бендови, Направени од Sawara (Јапонски Чемпрес), Направен во Јапонија, Темно Кафеава

мислење на клиентот:

DEN 1822.80
Достапност
Во достапна форма

Овој производ е наменета да се користи во бања - како кофа е природен рачно изработени дрвени производ, тоа не е наменет да биде водоотпорен.Направени од Sawara (Јапонски Чемпрес).Таа има темно кафеава боја на дрво боја и директно жито функција која го прави стојат надвор и природно привлечен.Тоа е слој на површината на дрво, што го прави повеќе издржливи.Бендот на корпата е направен од бакар.Тоа исто така е опремен со природни ароматични мирис кој добива само повеќе миризливи кога е влажно.Димензии : 8.85 x 8.85 x 4.52 во.Големина на овој кофа не е погодна за пешачење бања.Боја : Темно Кафеава Боја.Оваа дрвени бања кофа е направен од Јапонски Чемпрес Sawara дрво.Тоа има карактеристики кои се слични на Hinoki дрво.Тоа е слој на површината на дрво, што го прави повеќе издржливи.Ова дрво е наменета да се користи со вода, што го прави идеален за бања употреба.Боја : Темно Кафеава Боја.Димензии : 8.85 x 8.85 x 4.52 во.Направен во Јапонија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите