.

.

ТФ-Картичка 32GB Флеш Мемориска Картичка за Ќелија Телефон Камера Компјутер Dashcam Таблета

ТФ-Картичка 32GB Флеш Мемориска Картичка за Ќелија Телефон Камера Компјутер Dashcam Таблета

мислење на клиентот:

DEN 335.52
Достапност
Во достапна форма

?Читање и пишување speed до 10mb/s. ?Shockproof и температура доказ, чување на сите вашите податоци на безбеден. ?Брзина на класа 10 за full HD видео снимање. ?Мала големина и моќен капацитет. ?Погоден за паметен телефон, таблета, исто така се идеални за камерата, КОМПЈУТЕР, лаптоп, итн.Опис : Читање и пишување speed до 10mb/s.Shockproof и температура доказ, чување на сите вашите податоци на безбеден.Брзина на класа 10 за full HD видео снимање.Мала големина и моќен капацитет.Погоден за паметен телефон, таблета, исто така се идеални за камерата, КОМПЈУТЕР, лаптоп, итн.Спецификација : Меморија : 32 GB Читање Брзина : 10mb/s Пренос го Оценувате : КЛАСА 10 MB/S .

Клучни карактеристики

Memory:
32GB
Reading Speed:
10mb/s
Transmission Rate:
CLASS 10 MB/S
  :

Им се допаѓа и на купувачите