.

.

SanDisk Ултра 32GB MicroSD Мемориска Картичка Класа 10 Работи со BLU Студио Мега, Резервоар Xtreme, Vivo Х5 Мобилен Телефон (SDSQUAR-032G-GN6MN) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli Читач на картички

SanDisk Ултра 32GB MicroSD Мемориска Картичка Класа 10 Работи со BLU Студио Мега, Резервоар Xtreme, Vivo Х5

мислење на клиентот:

DEN 284.40
Достапност
Во достапна форма

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Пакетот вклучува (1) 32 GB Micro SD San Disk Ултра Картичка и (1) Сè, Но Stromboli Мулти-слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, Micro SD, М2, и MS слотови за easy transfer.Мемориска картичка Компатибилна со BLU мобилни телефони како Студио Мини, Резервоар Xtreme, Однапред A4, Vivo XL4, Vivo XL5, Однапред S5, Студио Видите 2019, R2 Плус 2019, Студио Мега, Vivo Х5, ја Видите 1, Однапред L5, Храбар N1, G9 Про, G9, Vivo XI+, C4 и други BLU телефони со слот за micro SD картичка (проверете прирачник за точната компатибилност).Прочитајте брзина до 98mb/s; номинална А1 за стан перформанси и UHS Брзина Класа U1 и Брзина на Класа 10 за брзо Full HD видео снимање и репродукција.Shockproof, температура-доказ, водоотпорен, и да се Х-зраци-доказ за сигурност и издржливост.Идеален за Android-базирани таблети и паметни телефони за повеќе проширување складирање.San Disk Ултра SDHC и SDXC картички се одличен избор за Android напојува мобилните телефони и други паметни телефони и таблети.Со San Disk Ултра micro SD UHS-I карти ќе имаат корист од побрзо преземања, поголем капацитет, и подобри перформанси за да се фати и да ги чува на високо квалитетни слики и Full HD видео.Да ги искористат предностите на ултра-брзо читање брзина за да заштедите време движат фотографии и видеа од картичката на вашиот компјутер.Со Класа 10 видео рејтинг ќе биде подготвен да го фати високиот квалитет на Full HD (1080p).San Disk Ултра micro SDHC и micro SDXC UHS-I картички се вода доказ, температура доказ, X-ray доказ и шок доказ.За сите причини зошто паметен телефон фотографи во светот доверба San Disk да ги задржат своите спомени безбедно.Компатибилност : Мемориската картичка за BLU телефони Резервоарот Xtreme, Однапред A4, Студио Мини, Vivo XL4, Vivo XL5, Однапред S5, Студио Видите 2019, R2 Плус 2019, Студио Мега, Vivo Х5, ја Видите 1, Однапред L5, Храбар N1, G9 Про, G9, Vivo XI+, C4, G70, G60, C5 Плус, C5 2019, C6 2019, G8, G6, G5 Плус, G5, C5 L, Студио X8 HD 2019, C6 L, Vivo Еден Плус 2019, Vivo Одат, Однапред A6, Однапред 5.2 HD, Студио Мега 2018, Големата М2 2018, Однапред L4, Vivo XI, C5, Студио G4, C6, Големата М3, Чиста Приказ, Студио Приказ, Vivo XL3, Vivo Еден Плус, Цртичка L4. Пакетот вклучува (1) 32 GB San Disk Micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli Мулти-Слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, ТФ, Micro SD, М2, и MS слотови за easy transfer.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите