.

.

Helia D Moisturising Лицето Млеко 250ml - Нежно make up remover лицето млеко

Helia D Moisturising Лицето Млеко 250ml - Нежно make up remover лицето млеко

мислење на клиентот:

DEN 888.00
Достапност
Во достапна форма

Helia D Moisturising Лицето Млеко 250ml - Нежно make up remover лицето млеко.Брзо ги отстранува сочинуваат и секојдневниот нечистотија поради својата нежна масло содржина.На лосион нежно, но темелно се чисти, негува и ги омекнува кожата, заштита од тоа да стане сува.На масло од авокадо содржина сида кожата мобилен обновување, на лосион исто така е збогатен со витамин Е, Ц, и provitamin Б5. Препорачува за сите типови на кожа.Активни состојки : Пченка микроб масло, масло од Авокадо, Алое Вера, Лозаро-leaf екстракт, Витамин E и С, Provitamin Б5, Глицерин, Tara дрво, екстракт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите