.

.

Innova Ѕвезда Леопард Голф Диск (Бои може да се разликува)

Innova Ѕвезда Леопард Голф Диск (Бои може да се разликува)

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најдобар избор за : Права Линија Возачот, Anhyzer Снимки и Ролери Снимки.Корисно за долга права снимки, нежни hyzers и промет снимки.Ѕвезда материјал нуди голема сила и перформанси.Брзина 6, Планирам 5, Пак -2 и Згаснат 1. Боите Можат Да Се Разликуваат.Леопард треба да биде секој првиот fairway возачот, како што е, има одлична планирам и е лесно да се фрли директно и далеку.Леопард е голем промет диск за играчи на сите нивоа на вештини.Повеќе искусни играчи може да се користи на Леопард за фрлање на далечина кој се протега на "Hyzer Флип" снимки.Леопард прави сигурен долга низа ролери.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите