.

.

50 Нога Меур Амортизирање Заврши, 1/2 (Голема) Меурчиња, 12 Широк, Перфорирани Секои 12 БАШ Бренд

50 Нога Меур Амортизирање Заврши, 1/2 (Голема) Меурчиња, 12 Широк, Перфорирани Секои 12 БАШ Бренд

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Одличен Квалитет Меур Амортизирање Заврши Тркалаат. 1/2" (Голема) Меурчиња. 50 Метри, 12 Инчи Широка.Перфорации на Секои 12 Инчи за Лесно да ги Кине.Произведено во сад. 50 Нога Меур Се Тркалаат.Ролна, 12 Инчи Широк, од 50 метри.Меурчиња се Големи Балон, 1/2 Инчи големина.Ролни имаат Перфорации на секои 12 Инчи за лесно да ги кине.БАШ Пакување Бренд!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите