.

.

Џонсон Бебе Меур Бања за Нежно Бебе Нега на Кожата, Paraben-Free & Педијатар-Тестирани Бебе Меур Бања, 27.1 fl. оз

Џонсон Бебе Меур Бања за Нежно Бебе Нега на Кожата, Paraben-Free & Педијатар-Тестирани Бебе Меур Бања, 27.1

мислење на клиентот:

DEN 179.76
Достапност
Во достапна форма

27.1-течност за унци на Џонсон Бебе Меур Бања е нова и подобрена за бебето е деликатна кожа да се создаде голема, забава меурчиња додека чистење.Нежно доволно за секојдневна употреба.Бебе бања со Клинички Докажано Mildness формула карактеристики Џонсон Нема Повеќе Солзи формула па овој меур бања е како пријател на бебето очи како чиста вода.Противалергиски бебе бања е одлична за бања време искуство кое е шампанско и забава за сите.Ова бебе меур бања нежно чисти кожата и го одржува нејзиниот природен влага бариера.Оваа педијатар и дерматолог-тестирани бебе нега на кожата формула е блага доволно за секојдневна употреба за време на бања време.Едноставно се тресат меур бања добро и се прелива 2 до 3 capfuls под вода додека мешајќи со раце за големи, забава меурчиња кои бебе ќе ужива.Мирис : Меур Бања | Големина : 27.1 Fl Мл (Пакување од 1).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите