.

.

Carlisle 36540800 Flo-Pac Алуминиум Телескопски се Справи со Заклучување Зглобовите, 1 Дијаметар, 54 - 8' Должина (Пакување од 10)

Carlisle 36540800 Flo-Pac Алуминиум Телескопски се Справи со Заклучување Зглобовите, 1 Дијаметар, 54 - 8' Должина

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Telescoping алуминиум се справи со се прилагодува од 54-инчи до 8-нозе заклучување зглобовите^Прилагодува брзо до саканата должина^Идеален за прозорец четки и squeegees^Европската заострените/Стандардна тема; 1-инчи дијаметар справи^Стандард навој крајот.Carlisle Flo-Pac telescoping алуминиум се справи со се прилагодува од 54-инчи до 8-нозе заклучување зглобовите.Се прилагодува брзо да ја посакуваната должина.Идеален за прозорец четки и squeegees.Европската заострените/Стандардна тема; 1-инчи дијаметар се справи.Стандард навој крајот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите