.

.

HeloHo Placemats Сет од 4,Винил Табела Место Душеци, Термички Отпорни на Дамки Отпорни Свитлива Placemats, Перат Wipeable Placemat за Кујна, Трпезариска Маса Декорација Затворен Отворе?

HeloHo Placemats Сет од 4,Винил Табела Место Душеци, Термички Отпорни на Дамки Отпорни Свитлива Placemats, Перат

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

❀【Високо-квалитетни Материјали】 Оваа обновливи placemat е направена од еколошки материјали, 70% винил и 30% полиестер, и може безбедно да се користи на трпезариска маса.Додека украсување на вашата трпезариска маса, исто така, може да се фати вашите истури течност и храна остатоци. ❀【Заштита на Вашата Маса】 Helo Ho сина место душеци може да издржи температури до 149°F(65°C)и тие совршено се заштити вашата маса од храна и топлина. ❀【Лесно да се Грижи】 По употребата, вие само треба да се избрише или да се мие со вода за да се отстранат дамките.Можете исто така да се стави во машина за миење садови.Кога не е во употреба, можете да се свитка нив и ги стави во шкафче, кои не заземаат екстра простор на сите. ❀【Повеќекратна Употреба】 Тоа е погоден за секоја сцена, како што се секојдневна употреба, роденден партии, Божиќ настани, семејни собири, свадби, и така натаму. ❀【Нашата Најдобра Услуга】 Ако имате било какви прашања или незадоволство за време на користењето на placemats, ве молиме да комуницира со нас.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 12 часа.Се надевам дека оваа placemat навистина може да донесе удобноста на вашиот живот !.Зошто да изберете Helo Ho placemates?.Совршен дизајн : Неговата површина имитира ткаени текстура од лен, која е убава и практична.Исклучителна дизајн и елегантен изглед одговара на вашата трпезариска маса совршено, додавајќи повеќе забава за вашето јадење.Широк спектар на пригода:Placemats може да се користи не само за семејни вечери, но исто така и за ресторани, свадби, партии и така натаму.Овие placemats се анти-навремено, можете да се тркалаат нив за складирање без преземањето премногу простор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите