.

.

WCHUANG Овална рачно изработени Капчиња Placemats Doilies Чај Маса Мат (беж)

WCHUANG Овална рачно изработени Капчиња Placemats Doilies Чај Маса Мат (беж)

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ВНИМАНИЕ : Сите производот што сте го добиле од нашите WCHUANG компанија ќе бидат означени со "WCHUANG".Материјал : памук перат,рачно изработени толку убаво,.Големина на : 40*60см(15.7"*23.6").Димензии може да се разликува малку во рок од 8 % се должи на рака, капчиња процес.Се користи како placemats или идеален за облекување на вашиот служат на послужавник.Се мијат со рака нежно или може да се мијат со машина,не се впие тоа премногу долго,или користете топла вода,имале подобро не машина за миење,обесени во вентилирани место сува,анти-изложеност.Погоден за dinningroom,дневна соба,студија соба, нека се чувствувате High-end и топло.деликатна чипка декоративни.Овој производ има добар квалитет, трајни, одговара за троседот покритие, маса крпа, компјутер крпа, чај крпа и ТВ крпа.Тоа ќе биде поубаво по ниска температура за пеглање.Користете околу 31 степени под вода чистење, неутрален детергент за чистење, отворен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите