.

.

Месо Термометар Фурна Безбедно, 2 Парчиња машина за миење Садови Безбедно Месо Термометри за Готвење и Бразилецот, 2.12 од не ' Рѓосувачки Челик Готвење Термометар за

Месо Термометар Фурна Безбедно, 2 Парчиња машина за миење Садови Безбедно Месо Термометри за Готвење и Бразилецот,

мислење на клиентот:

DEN 327.84
Достапност
Во достапна форма

МЕСО ТЕРМОМЕТАР : работи добро, дури и по десетици користење кое може инстант прочитате точни внатрешни месо температура(140-190℉).МЕСО ТЕРМОМЕТАР ФУРНА БЕЗБЕДНО : Добро направени од страна на премија од нерѓосувачки челик и се shatterproof леќа, CENTOLLA храна термометар е многу издржливи и сигурни.МЕСО ТЕРМОМЕТАР ЗА ФУРНА : со 4.13 инчи долго сонда, тоа е погоден за различни печење месо како Мисиркино, Телешко, Јагнешко, Свинско, Шунка и сл.МЕСО ТЕРМОМЕТРИ ЗА ГОТВЕЊЕ И БРАЗИЛЕЦОТ : со големи 2.12 инчен бирате, оваа бразилецот термометар е навистина лесно читање.Белешки : Иако ова рерна термометар е машина за миење садови безбедно, но НЕ се потопи ова во вода.НЕ е Погоден за Микробранови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите