.

.

3× Супериорен Стоматолошки Дебелина Мерење на Коскената Caliper Спектар 0-35 mm Ресторативна Инструмент

3× Супериорен Стоматолошки Дебелина Мерење на Коскената Caliper Спектар 0-35 mm Ресторативна Инструмент

мислење на клиентот:

DEN 1399.20
Достапност
Во достапна форма

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка. 3 Парчиња Поставени на Коските Caliper Произведени за Оптимални резултати и Прецизност.Коска Calliper за Мерење на Maxillary коска.Коска дебелина Calliper Спектар 0-35 mm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите