.

.

A-Tech 64GB Модул за Tyan Гром CX GT75BB7102 - DDR4 PC4-21300 2666Mhz ECC Оптоварување Намалена LRDIMM 4rx4 - Сервер Меморија Ram меморија (AT361939SRV-X1L6)

A-Tech 64GB Модул за Tyan Гром CX GT75BB7102 - DDR4 PC4-21300 2666Mhz ECC Оптоварување Намалена LRDIMM 4rx4

мислење на клиентот:

DEN 10163.76
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 64 GB DDR4 PC4-21300 4rx4 1.2 v ECC Оптоварување Намалена СЕРВЕРОТ Мемориски Модул (288-pin DIMM 2666 MHz).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!Овој модул е ECC ОПТОВАРУВАЊЕ НАМАЛЕНА!Сите модули во вашиот систем МОРА да биде иста ECC Тип, со цел правилно да функционира.Вистински A-Tech Бренд Доживотна Гаранција!На Бесплатниот Техничка Поддршка.Дизајниран за лесна инсталација и максимална компатибилност со твоите Tyan Гром CX GT75 BB7102 (ве Молиме да ги провери можностите на вашиот ПРОЦЕСОР).A-Tech AT361939 SRV-X1 L6 меморија RAM модулот е специјално конструиран за да бидат компатибилни со Tyan Гром CX GT75 BB7102. Вклучени во пакетот е Вистински A-Tech Бренд 64 GB Еден DDR4 PC4-21300 / PC4-2666 4rx4 ECC Оптоварување Намалена СЕРВЕРОТ Мемориски Модул (288-pin DIMM 2666 MHz) надградба.A-Tech е еден од најдоверливите имиња во Премиум Меморија.Поддржани од страна на Доживотна Гаранција и 5 ѕвезди поддршка на корисниците на, На-Техника ќе се покриени!Меморија надградби никогаш не било полесно.Специјално дизајниран за да им помогне на вашиот компјутер работи побрзо и неспокојот, А-Tech меморија надградба е една од најбрзо, повеќето достапни, и најлесните начини да се подобри вашиот систем е перформанси.A-Tech меморија им дава сила на вашиот компјутер за да се постигне побрзо вчитување на апликацијата пати побрзо систем на одговорност, и зголемување на способноста да multitask и да се справи податоци-интензивни програми.A-Tech модули се точно тестирани за да се осигура дека вашата мемориска ги исполнува нашите строги компатибилност и стандарди на изведба.Секој A-Tech ram модулот е тестиран за целосна функционалност пред тоа остава нашите врати.Им даде на вашиот компјутер на најдобрите, доверба A-Техника!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите