.

.

A-Tech 128GB Kit (2 x 64GB) за Tyan Гром CX GT75BB7102 - DDR4 PC4-21300 2666Mhz ECC Оптоварување Намалена LRDIMM 4rx4 - Сервер Меморија Ram меморија (AT361939SRV-X2L1)

A-Tech 128GB Kit (2 x 64GB) за Tyan Гром CX GT75BB7102 - DDR4 PC4-21300 2666Mhz ECC Оптоварување Намалена LRDIMM

мислење на клиентот:

DEN 20327.76
Достапност
Во достапна форма

128 GB Kit (2 x 64 GB) DDR4 PC4-21300 4rx4 1.2 v ECC Оптоварување Намалена СЕРВЕРОТ Мемориски Модули (288-pin DIMM 2666 MHz).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!Овие модули се ECC ОПТОВАРУВАЊЕ НАМАЛЕНА!Сите модули во вашиот систем МОРА да биде иста ECC Тип, со цел правилно да функционира.Вистински A-Tech Бренд Доживотна Гаранција!На Бесплатниот Техничка Поддршка.Дизајниран за лесна инсталација и максимална компатибилност со твоите Tyan Гром CX GT75 BB7102 (ве Молиме да ги провери можностите на вашиот ПРОЦЕСОР).A-Tech AT361939 SRV-X2 L1 меморија RAM меморија комплет е специјално конструиран за да бидат компатибилни со Tyan Гром CX GT75 BB7102. Вклучени во пакетот е Вистински A-Tech Бренд 128 GB Kit (2 x 64 GB) DDR4 PC4-21300 / PC4-2666 4rx4 ECC Оптоварување Намалена СЕРВЕРОТ Мемориски Модул (288-pin DIMM 2666 MHz) надградба.A-Tech е еден од најдоверливите имиња во Премиум Меморија.Поддржани од страна на Доживотна Гаранција и 5 ѕвезди поддршка на корисниците на, На-Техника ќе се покриени!Меморија надградби никогаш не било полесно.Специјално дизајниран за да им помогне на вашиот компјутер работи побрзо и неспокојот, А-Tech меморија надградба е една од најбрзо, повеќето достапни, и најлесните начини да се подобри вашиот систем е перформанси.A-Tech меморија им дава сила на вашиот компјутер за да се постигне побрзо вчитување на апликацијата пати побрзо систем на одговорност, и зголемување на способноста да multitask и да се справи податоци-интензивни програми.A-Tech модули се точно тестирани за да се осигура дека вашата мемориска ги исполнува нашите строги компатибилност и стандарди на изведба.Секој A-Tech ram модулот е тестиран за целосна функционалност пред тоа остава нашите врати.Им даде на вашиот компјутер на најдобрите, доверба A-Техника!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите