.

.

20GB Хард Диск за Xbox 360

20GB Хард Диск за Xbox 360

мислење на клиентот:

DEN 612.00
Достапност
Во достапна форма

не се компатибилни со Xbox 360 Тенок.Збогатете го вашето Xbox 360 искуство со симне медиумите и Xbox игри.Овој хард диск за Xbox 360 обезбедува сите намена и чување решение за медиуми и љубители на гејмерите слично.Дискот може да се користи за да го зачувате вашето ниво во играта, како и за чување на медиуми, како што се Xbox игри, музика, филмови, фотографии, заедница креирани содржини од Xbox Live Marketplace, и многу повеќе!Модуларен дизајн ви овозможува лесно да транспорт медиуми помеѓу Xbox 360 конзоли.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите