.

.

128GB (4x32GB) DDR4-2400MHz PC4-19200 ECC LRDIMM 4Rx4 1.2 V Оптоварување Намалена Серверот Меморија со NEMIX RAM меморија

128GB (4x32GB) DDR4-2400MHz PC4-19200 ECC LRDIMM 4Rx4 1.2 V Оптоварување Намалена Серверот Меморија со NEMIX

мислење на клиентот:

DEN 11256.00
Достапност
Во достапна форма

128 GB (4x32 GB).DDR4-2400 MHz PC4-19200. ECC LRDIMM Оптоварување Намалена Меморија.Не за Десктоп КОМПЈУТЕР/Лаптоп/Лаптоп.Цел Живот Замена Гаранција.Брзина од DDR3-1066 PC3-да се има око 8500 DDR4-3200 PC4-25600. Модул капацитети од 4 GB да 256 GB.VLP модули се достапни, како и.Брзина од DDR3-1333 PC3-10600 да DDR4-3200 PC4-25600. Модул капацитет од 32 GB да 256 GB.Брзина од DDR2-667 PC2-5300 да DDR4-3200 PC4-25600. Модул капацитет од 2 GB до 32 GB.Брзина од DDR4-2133 PC4-17000 да DDR4-3200 PC4-25600. Модул капацитет од 8 GB до 32 GB.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите