.

.

ЏЕТ-Tools - JTM-1254RVS Со ACU-ОБРЕД 203 DRO X и Y Powerfeeds & Воздухот Моќ Drawbar (698111)

ЏЕТ-Tools - JTM-1254RVS Со ACU-ОБРЕД 203 DRO X и Y Powerfeeds & Воздухот Моќ Drawbar (698111)

мислење на клиентот:

DEN 2200.80
Достапност
Во достапна форма

Прилагодливи gibs во текот на.Двојна не се заклучи на сите moveable површини.Тешки-должност вретено кочница.Прецизност е здодевно и усовршуваа мелничката главата.Прецизност појачани и земјата начини и маса, Вретено Кочница за брзо запирање на вретеното, Три Прецизност земјата т-слотови, Три-фаза моќ downfeed со автоматски се запре, Два 115 V места на електрични кутија за Powerfeeds само.На АВИОН JTM-1254 RVS и JTM-1254 VS се комбинираат издржливост, сила и прецизност инженеринг, што резултира во 12" x 54" Променлива Брзина на Вертикална Мелење Машини што излезе на високо квалитетни компоненти.Дизајниран за леснотијата на користење, Џет Мелници обезбеди тековните автоматско подмачкување на секои 180 минути и брзо орев вретено се хранат заедно со Уверение Meehanite одлеаноци, обезбедување на крајниот корисник со полесно решение за израмнување на машината, без подигање на тоа до исклучување на подот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите