.

.

Fotoconic Speedring Брзина Прстен за Bowens S Studio Флеш Strobe Monolight Softbox

Fotoconic Speedring Брзина Прстен за Bowens S Studio Флеш Strobe Monolight Softbox

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Speedring може да ротира 360 степени и се Заклучува. 12 x дупки (Дупки се 0.35" / 9mm во дијаметар).Се вклопува во различни мека кутија форми и големини.Компатибилен со Bowens, Godox, Visico excel, JTL, Темперамент, Познавач, Calumet Travelite Студио Флеш.Сосема Нов.Тешки-должност брзина прстен компатибилен со правоаголни, octagon и лента softboxes, овозможувајќи им да се користи со студиото светла со Bowens месеци.СПЕЦИФИКАЦИЈА - Компатибилен со Bowens, Godox, Visico excel, JTL, Темперамент, Познавач, Calumet Travelite итн.Студио Флеш - Материјал : Алуминиум - Јака ротира и се заклучува. 12 x дупки (дупки се 9mm во дијаметар) - Тежина : 350g СОДРЖИ - 1 x Bowens Планината Speedring.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите