.

.

Ucland 130mm x 5mm Гума Запечатување на Филтерот за Масло O Прстени Дихтунзи Црна

Ucland 130mm x 5mm Гума Запечатување на Филтерот за Масло O Прстени Дихтунзи Црна

мислење на клиентот:

DEN 1740.00
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Гума О Прстен;Материјал : Гума.Внатре Дијаметар : 120mm/4.7";надворешен Дијаметар : 130mm/5.1".Дебелина : 5mm/0.2";Боја : Црна.Тежина : 12g.Пакет Содржина : 1 x Гума О-Прстени.Се спротивстави на масла, хидраулични течности и вода.Флексибилни црна гума О прстен печат.Овие O прстен се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, medicial и бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите