.

.

10Pcs OD20 x ID13 x CS3.5mm Butyronitrile Гума O-Ring

10Pcs OD20 x ID13 x CS3.5mm Butyronitrile Гума O-Ring

мислење на клиентот:

DEN 561.60
Достапност
Во достапна форма

10 Компјутери Butyronitrile Гума О-Прстен.Надворешен дијаметар x 20mm внатрешен дијаметар 13mm x пресек од 3,5 мм. 10 Компјутери Butyronitrile Гума О-Прстен.Надворешен дијаметар x 20mm внатрешен дијаметар 13mm x пресек од 3,5 мм.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите