.

.

20Pcs OD13 x ID6.8 x CS3.1mm Butyronitrile Гума O-Ring

20Pcs OD13 x ID6.8 x CS3.1mm Butyronitrile Гума O-Ring

мислење на клиентот:

DEN 998.40
Достапност
Во достапна форма

20 Компјутери Butyronitrile Гума О-Прстен.Надворешен дијаметар 13mm x внатрешен дијаметар 6.8 mm x пресек 3.1 mm. 20 Компјутери Butyronitrile Гума О-Прстен.Надворешен дијаметар 13mm x внатрешен дијаметар 6.8 mm x пресек 3.1 mm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите