.

.

Beito Куклена Куќа Фенер Минијатурни Масло Светилка Минијатурни Ретро Масло Lanter Куклена Куќа Kerosene Светилка Мини Светлина Пластични Гроздобер Додатоци Симулација Мо

Beito Куклена Куќа Фенер Минијатурни Масло Светилка Минијатурни Ретро Масло Lanter Куклена Куќа Kerosene Светилка

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Сите кукла куќа делови се изработени од еколошки, без мирис, нула-хемиски, не-токсични и без мирис на вода-базирани боја материјали, и цврстата структура обезбедува трајност и услуга живот.Функција : kerosene светлина има fuctioning светлина, која може да направи вашата куклена куќа поинтересна, Вие може да се вклучите со тресење на светилка.Реални дизајн : Гроздобер гас светилка дизајн носи реална средновековниот атмосфера.Повеќекратна Употреба : На Фенер минијатурни може да се широко се користат во мал шише, микро пејзаж, куклена куќа и други мали контејнери.Совршен подарок : Секое дете има голем интерес во игра со кукла куќи.Ова е идеален подарок за роденден партии и празници (Божиќ и Нова Година).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите