.

.

Мебел Нозе Влошки, 18pcs Конусна Гумени Нозе, Гумени Нозе Браник Подлога, 20x24x13mm, за Мебел Дома Табела Биро (Црна)

Мебел Нозе Влошки, 18pcs Конусна Гумени Нозе, Гумени Нозе Браник Подлога, 20x24x13mm, за Мебел Дома Табела Биро

мислење на клиентот:

DEN 489.60
Достапност
Во достапна форма

Еколошки гумени патосници, синтетички каучук, издржливи.Висока еластичност, стареењето отпор, пламен retardant, отпорност на корозија, отпорност на триење, масло отпор.Заштита на животната средина, не-токсични, без мирис, пријатно чувство, прекрасен изглед.Вклучувајќи 18pcs мебел нога влошки на пакет, кој ги задоволат вашите различни потреби.Погоден за мебел дома табела биро, практични додатоци, широко се користи.Спецификација Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Мебел Нозе Влошки Материјал : синтетички каучук Боја црна Големина : покаже како слики Како да го користат Пакетот листата 18 x мебел нозе влошки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите