.

.

XIAOXINXIN 4Pcs Антички Пластика Дрво Случај Нозе,Накит Градите Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник за Гроздобер Дрвени Случаи,Кабинети

XIAOXINXIN 4Pcs Антички Пластика Дрво Случај Нозе,Накит Градите Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник за Гроздобер

мислење на клиентот:

DEN 126.96
Достапност
Во достапна форма

Уникатен ретро слон багажникот дизајн : украсете го вашиот кутија, не само погоден за сите видови на дрвени кутии, дрвени кутии за накит, но, исто така, ги красат било какви декорации во вашиот дом, додавање на малку ретро елеганција.Материјал : Направен од високо-квалитетни пластични, подебели, поцврст, повеќе корозија-отпорни, помалку rusty, убави и цврсти доволно да се има доволно тежина.Инсталација : Оваа дрвена кутија нога не бара завртки и може да биде директно вметнат на дното на кутијата.Димензии : 1.1 x 0.9 инчи.Боја : бронзени.Количина : пакетот вклучува 4 дрвена кутија нозе, со бронза дизајн.Пакет се вклучени : 4 парчиња Агол Protectors Size : 1.1*0.9 инчен(28*23cm)Тежина : околу 19g/pc Color : bronze Material : plastic Type : Мебел Агол Нозе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите