.

.

Железо Мебел Нозе / 20cm Злато Троседот Нозе Стол Нозе/Вертикален Нозе 20cm Конус Метален Хардвер Нозе Мебел Поддршка Додатоци (Боја : 4 парчиња)

Железо Мебел Нозе / 20cm Злато Троседот Нозе Стол Нозе/Вертикален Нозе 20cm Конус Метален Хардвер Нозе Мебел

мислење на клиентот:

DEN 2475.36
Достапност
Во достапна форма

✔МАТЕРИЈАЛ : Здрав Железо кабинет нозе, добра стабилност.Товарот е 200 фунти, нема потреба да се грижите. ✔НАПРАВЕТЕ го ТОА САМИ : Дали тоа е троседот нозе, кревет нозе, кафе нозе, бироа, ТВ кабинет нозе, сталажи итн, или DIY мебел - ние нудиме на правото големина за секој проект, разни поддршка режими се провери од нашата листа. ✔ГОЛЕМИНИ : 20cm (прирачник за грешка при мерење);дека дури и потешки мебел ќе остане цврст и постојан, се спречува случајно виткање и паѓа. ✔ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Пред drilled дупки во монтажа плоча се овозможи лесна инсталација.Табела Нозе се создаде функционален, стилски и модерен изглед надвор од речиси било дома, DIY проект за подобрување. ✔Задоволни или Вратени : единствената рестрикција може да се создаде со мулти-функционална поддршка нозе е дека вашата имагинација е ограничена на вашата имагинација и времето за испорака е 8-20 дена.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме вратете го во рок од 60 дена за враќање на средствата.Име : Табела legs Model : ЈС-919[производ материјал] Увезени пепел .[Површински третман] Спреј за заштита на животната средина боја[дрво нога дијаметар] голема глава 6 CM мала глава 4 CM[Апликации] Трпезариска маса, компјутер биро, работна маса, итн.Answer : ___________________________ Note : Погоден за десктоп компјутерите со дебелина не помала од 20mm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите