.

.

ПИНК ПРИРОДНО - Природна Вода-Лубрикант (2.8 fl. мл.)

ПИНК ПРИРОДНО - Природна Вода-Лубрикант (2.8 fl. мл.)

мислење на клиентот:

DEN 190.80
Достапност
Во достапна форма

ПРИРОДНАТА ФОРМУЛА : Оваа вода-лубрикант е наменета за жени и парови во потрага по многу висок квалитет на телото-свесни формулации.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : ПИНК Природни комбинира де-ionized вода и Органска Алое Вера Гел, збогатена со екстракти од Женшен, Гуарана, и Avena Sativa (Oat).ОРГАНСКА АЛОЕ ВЕРА : Алое Вера има природно лекување и ресторативна својства.За време на секс, микроскопска солзи може да се случи.Алое Вера е познат на подмладување на кожата е анти-воспалителни, се зголемува кожата сила, и не ќе се промовира бактериски раст.ВОДА-ЛУБРИКАНТ ЗА ЖЕНИТЕ : ПИНК Природна Вода-Лубрикант е врвен висок квалитет на вода-базирани интимни лубрикант што е утврден со посебен растенија да ја напуштат вашата кожа мека и мазна додека обезбедување на долготрајна подмачкување.ЗБОГАТЕН СО ЖЕНШЕН ЕКСТРАКТ : ПИНК Природна Вода-Лубрикант е збогатен со женшен и гуарана да се стимулира протокот на крв за зголемена реакција и одговор.Лични масла од Пинк се формулирани за да ги истакнуваат женственоста на self-assured жена.Како такви, тие се секси, разиграни, сензуална, и уникатна.Сите наши производи се произведени со најголема грижа за да се обезбеди задоволство и исполнување искуство од сензуални средба.Ние исто така да додадете природни состојки за да се нашите масла за да се избегне гребење и иритација на слузници и да се зголеми комфорот.ПИНК Природни е нашиот нов вода-лубрикант, наменета за жени и парови во потрага по многу висок квалитет на телото-свесни формулации.ПИНК Природни комбинира де-ionized вода и Органска Алое Вера Гел, збогатена со екстракти од Женшен, Гуарана, и Avena Sativa (Oat).Ние намалат или отстранат повеќето други состојки од нашите многу популарна РОЗОВА Вода формула за да се создаде РОЗОВА Природни.*Противалергиски *Засилени со Органска Алое Вера Гел и Специјални Растенија *на база на Вода *Безбедно за сите играчки *Unscented *Вкус-бесплатно *Paraben-free *Глицерин-слободни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите