.

.

YUNE Јога - Девица Јога Мат - Премија Сите Намена Вежбање и Фитнес Мат, Еко-Пријателски, Екстра Дебели, Не се Лизга, Анти-Солза

YUNE Јога - Девица Јога Мат - Премија Сите Намена Вежбање и Фитнес Мат, Еко-Пријателски, Екстра Дебели, Не се

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

НЕ-ТОКСИЧНИ : Yeti Јога душеци се еко-пријателски, без токсични phthalates, латекс или тешки метали.ДОЛГОТРАЈНИ ДИЗАЈН : Убаво шарени и светли отпечатоци се создадени со УВ излечи мастила.Анти-солза материјал го прави совршен за наредните години.НЕ се ЛИЗГА : Задржете го претставуваат подолго и да се спречи вашите раце и нозе од лизгање со текстура не се лизга материјал.ЕКСТРА ДЕБЕЛИ : 6mm дебели печатени јога мат баласт ги штити лактите, колената и ' рбетот, а во исто време обезбедувајќи зголемена стабилност и поддршка.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нашата јога душеци се отпорни на влага и лесно да се чисти.Едноставно се мие со благ сапун и вода.ЕКСТРА ДЕБЕЛИ : 6mm дебели печатени јога мат баласт ги штити лактите, колената и ' рбетот, а во исто време обезбедувајќи зголемена стабилност и поддршка.НЕ-ТОКСИЧНИ : Yeti Јога душеци се ослободени од токсични phthalates, латекс или тешки метали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите