.

.

Сирена Sequined Зелена Bling Јога Мат Дебели Тренингот Вежби Мат, Не Се Лизга На Зафат Пилатес Душеци Отпорни На Абење

Сирена Sequined Зелена Bling Јога Мат Дебели Тренингот Вежби Мат, Не Се Лизга На Зафат Пилатес Душеци Отпорни

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал : Траен и еколошки материјали.Не-токсични TPE јога мат е овластен безбедна за човечки контакт.Меки текстури, не се лизга површина ќе ви помогне да бидете мотивирани и фокусирани.Добра еластичност и ублажување силно влијание ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Совршен за дома или студио употреба, идеален класичната вежба мат за сите видови на јога,Пилатес и подот вежби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите