.

.

Симпатична Raccoons Шема Јога Мат Тренингот Mens Јога Мат Не се Лизга Дебели Кат Вежба Душеци Зафат Пилатес спортски сали, Јога Душеци за Жените 72x 24

Симпатична Raccoons Шема Јога Мат Тренингот Mens Јога Мат Не се Лизга Дебели Кат Вежба Душеци Зафат Пилатес

мислење на клиентот:

DEN 1079.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал : Траен и еколошки материјали.Не-токсични TPE јога мат е овластен безбедна за човечки контакт.Меки текстури, не се лизга површина ќе ви помогне да бидете мотивирани и фокусирани.Добра еластичност и ублажување силно влијание ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Совршен за дома или студио употреба, идеален класичната вежба мат за сите видови на јога,Пилатес и подот вежби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите