.

.

JUSTTOP Автомобил вентилот на Гумата Матични Капи, Воздух Капи Маска, Универзал за Автомобили, спортски автомобили, Велосипеди, Камиони и Моторцикли, Автомобили Надво?

JUSTTOP Автомобил вентилот на Гумата Матични Капи, Воздух Капи Маска, Универзал за Автомобили, спортски автомобили,

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Вентил капи може да ги заштити вентил, спречување на вода, прашина или песок во гуми; спречување на вентил од протекување, обезбеди безбедно возење.Лесно да се инсталира, 12pcs вентил матични капи, тоа е лесно може да се заострија користите вашата страна.Прекрасен изглед, одговара на возила од различни бои.Вентил капа е направен на добри и квалитетни и издржливи алуминиумска легура, подобрени печат да помогне да се спречи истекување на воздух.Универзална големина одговара на повеќе автомобили, автобуси камиони, спортски автомобили, мотоцикли, велосипеди или возење велосипед.Било какви прашања или прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш сме тука да ги задоволи сите вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите