.

.

Hirate 2.5 Lockable Рициново Тркала со 3/8-16UNC Навој Матични(2 со Кочница & 2 Без), 4 Пакет Вртливата Матични Casters Тркала со Прирабница за Заклучување Ореви за Коли Мебел Количка D

Hirate 2.5 Lockable Рициново Тркала со 3/8-16UNC Навој Матични(2 со Кочница & 2 Без), 4 Пакет Вртливата Матични

мислење на клиентот:

DEN 383.52
Достапност
Во достапна форма

【Кралскиот Матични Големина】 : Нашата рициново тркала се стандардни 3/8" со 16 TPI,Груб Навој (САД), на студ дијаметар е 3/8"-16 UNC и студ должина е 0.79"(20mm), ако вашиот стол чашката е МЕТРИЧКИ M10, ова рициново воланот е imcompatible. 【2 Pack Еден Lockable Casters】 : Постојат 2 Стандард рициново и 2 CASTERS изградени со сопирачките на возилото, тоа може да кочница на ротација на рициново само, но матични е уште moveable за насока. 【Разноврсна Casters】 : се Трансформира вашиот лет случаи, инструмент случаи, прикажување на опрема, dollies, алатка кутии, светлина машини, и мебел во практична парчиња кои може да се движи со леснотија за користење на нашата премиум сет од 4 рициново тркала!. 【Вредни Купување】 : пакетот доаѓа со сет на 4 рициново тркала (2 со Кочница, други 2 без) и неколку 3/8"-16 навој Страната Заклучување Ореви.Секој рициново ќе бидат поддржани од страна на Hirate со доживотна гаранција на замена слободни. 【Тивка & Мазна Возен】 : Направен од високо-технолошки еластична полиуретан, со внатрешни лежишта се брз тркалање и на површината се елегантни,нема да се залепи со crumbs,косата, не би штета на подови. *Студ Должина : 0.79"(20mm). *Тркала Тип : Навој Рициново. 2)кочница заклучува ТРКАЛА САМО и зглобот е уште moveable. *Тркала Материјал : Полиуретан. *Заградата : Високо квалитетен челик - galvanizing. *Двокреветни Имајќи : Челик топката имајќи. *Вкупен Капацитет : 500lbs. 2 x 2.5" Стандард Casters без кочница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите